Reklama firmy na rynku niemieckim

Bo mamy czym!:) Jeśli coś się udało, jeśli odnieśliśmy nawet najmniejszy sukces - to jest właśnie miejsce, żeby się tym pochwalić!:)

Reklama firmy na rynku niemieckim

Postprzez Kamilek90z » czwartek, 23 marca 2017, 11:31

Witajcie, razem z znajomym zastanawiamy się nad poszerzeniem naszej działalności i wejściem na rynek niemiecki. Analizujemy przede wszystkim dostępne metody promocji przez internet - na razie strony ogłoszeniowe, portale handlowe. Ostatnio znalazłem np. odpowiednik naszego Oferteo - http://oferteo.de/brennstoffe/koeln . Czy ktoś orientuje się jak można zacząć tam wystawiać swoje oferty ? Czy ten portal jest zbliżony w obsłudze do oferteo.pl ?
Kamilek90z

Re: Reklama firmy na rynku niemieckim

Postprzez figurowajazda » niedziela, 23 kwietnia 2017, 19:00

Wstawianie ofert chyba działa dość podobnie do naszego serwisu :) Kiedyś z niego korzystałem, ale moja pamięć nie należy do najlepszych :mrgreen: pamiętaj tylko, że w reklamie najważniejsze są dobre podstawy. Moja firma rozkręciła się dzięki poradom dostępnym na www.blogbadacza.pl :D Muszę się przyznać, że po prostu brakowało nam już pomysłów. Czasem warto zasięgnąć porady bardziej doświadczonych osób :) Pozdrawiam i powodzenia!
figurowajazda

Re: Reklama firmy na rynku niemieckim

Postprzez Anter » poniedziałek, 24 kwietnia 2017, 22:05

No to ta sama strona, tylko na innej domenie i na inny rynek
Anter

Powrót do Chwalimy Się!