ogrody

Wszystko, co się nie mieści w powyższych kategoriach

ogrody

Postprzez Miranda2 » czwartek, 8 września 2016, 22:51

Moja mama chce mieć piękny ogród na starość, ale nie ma już na to ani siły, ani czasu. Mam nadzieje, że w tym roku uda nam się jej w tym pomóc. Zamówiłam już firmę, która to zaprojektuje urządzanie ogrodów łódź Ogrody Hortus . Mamy firmę wykonawczą. Będzie pięknie. Mam nadzieje, że Mamie się spodoba, bo jest ostatnio strasznie kapryśna.
Miranda2

Re: ogrody

Postprzez Julita99 » piątek, 9 września 2016, 08:05

Planuję właśnie zaprojektować sobie ogród. Być może poprosze ich o pomoc. Kto wie! KAżda pomoc na wagę złota :)
Julita99

Postprzez Melania11 » piątek, 9 września 2016, 08:49

A ja sama zajęłam się swoim ogrodem i nie mam problemu przynajmniej. To sa dodatkowe koszty. Nie wiem czy kogoś na to stac.
Melania11

Postprzez Bolek11 » poniedziałek, 12 września 2016, 12:53

Mój ogród już dawno nie nadaje się do pokazywania nikomu. Zarosło wszystko. Aż smutno na to patrzeć.
Bolek11

Postprzez andracor » sobota, 1 kwietnia 2017, 06:58

Zaprojektowanie ogrodu nie jest wcale takie czasochłonne jakby się mogło nam wydawać. Realizacja tego planu jednak już jest, ale nie ma co się poddawać. Naprawdę warto poświęcić trochę czasu, by móc później cieszyć się widokiem pięknych, kolorowych kwiatów, zielonej trawy czy też ładnych drzewek. Warto też w każdym ogrodzie przeznaczyć miejsce na altankę i domek na narzędzia. Niestety w moim ogrodzie pierwotnie nie było na to miejsca, więc musiałem zrezygnować z kilku roślin i nieco zmodyfikować pozostałość, ale dzięki temu mam swoją wymarzoną altanę, a obok niej mały domek na narzędzia, których bardzo często używam. Za radą przyjaciela zakupiłem te przedmioty u Alt Drew Cosmo (https://alt-drew-cosmo.pl/), posłuchałem tej rady i powiem wam... że naprawdę było warto! :D Jeśli ktoś z was się jeszcze waha, to niech przestanie i nie czekając ani chwili, przechodzi do realizacji planu ogrodu swoich marzeń! :D
andracor

Postprzez Dhufa » niedziela, 2 kwietnia 2017, 11:11

Dobry ogród jest moim zdaniem ważniejszy niż niektóre pomieszczenia w domku!
Dhufa

Powrót do Różne