Oszczędnościowe konto bankowe

Wszystko, co się nie mieści w powyższych kategoriach

Postprzez liseq89 » poniedziałek, 5 grudnia 2016, 14:57

Witajcie. Planuję w końcu zacząć oszczędzać i chciałbym w tym celu założyć na początek, dobre konto oszczędnościowe. Oczywiście wybór ofert banków jest dosyć spory, a mi zależy oczywiście na jak najlepszym wyborze. Czy powiecie mi, który bank aktualnie, oferuje najlepsze konta oszczędnościowe ? Jeżeli macie też inne pomysły na lokowanie pieniędzy, to też proszę śmiało pisać. Czytałem ostatnio na http://finanse-net.pl/sposoby-oszczedzania-w-banku/ o innych specjalnych produktach oszczędnościowych, oferowanych przez banki, choćby fundusze inwestycyjne. Co do funduszy nie mam zbyt dużego przekonania.
liseq89

Re: Oszczędnościowe konto bankowe

Postprzez kornel661 » czwartek, 22 grudnia 2016, 10:17

W porządku strona
kornel661

Postprzez bambi » piątek, 31 marca 2017, 15:44

jak nie wiecie jakie konto bankowe wziąć, to warto pomyśleć nad porównywarką kont bankowych firmowych, przykładowo https://www.kontomaniak.pl/ranking-kont-firmowych Ja ogromnie polecam, dzięki temu założyłam swoje konto firmowe i była to bardzo dobra decyzja :)
bambi

Postprzez EvanBowLyday » poniedziałek, 3 kwietnia 2017, 06:41

Wła¶nie spojrzałam na konto oszczędno¶ciowe i czuję się jak frajerka z tym swoim oprocentowaniem - 1 i przelewy po 9,99 zł to jest jaka¶ kpina Porównałam sobie na bankierze konta i my¶lę czy by nie zmienić na ING albo Millennium? Wypowie się jaki¶ użytkownik albo jaki¶ doradca ds. finansów? Bo chcę cał± rodzinę wyprowadzić z tego pieprzonego Getin Banku.
EvanBowLyday

Postprzez pepek » czwartek, 13 kwietnia 2017, 07:58

ja tam nie wierzę, kazdy bank ma swoje "haczyki"
pepek

Powrót do Różne