Zakupy ubrań w sieci

luźne myśli i wszystko inne - wolność słowa
(uwagi do forum także)

Zakupy ubrań w sieci

Postprzez Kotakus » czwartek, 11 maja 2017, 11:05

Cześć, ostatnio moja żona znalazła dla siebie atrakcyjna garsonkę na https://tono.sklep.pl/pl/c/Garsonki-Na- ... ozmiary/70 , którą chce koniecznie kupić. Problem w tym, że nigdy nie kupowaliśmy nic przez internet i mamy trochę obaw. Czy kojarzycie może ten sklep ? Kupowaliście może coś od nich ? Żona jak już coś sobie wybierze, to musi to mieć :) Chciałbym jednak, aby nie rozczarowała się zakupem, stąd moje pytanie do Was. Dzięki za odpowiedzi.
Kotakus

Re: Zakupy ubrań w sieci

Postprzez starykrezus » poniedziałek, 15 maja 2017, 12:05

Niestety nie pomogę Ci bo nigdy nic stamtąd nie zamawiałem ale widzę, że maja bardzo wiele fajnych rzeczy więc i sam chętnie bym coś od nich zamówił więc również będę wdzięczny za opinie :)
starykrezus

Postprzez Poloqu21 » poniedziałek, 15 maja 2017, 13:41

Ja nie lubię kupować ubrań w sieci
Poloqu21

Postprzez Ludi » wtorek, 16 maja 2017, 17:04

Ja ufam tylko allegro
Ludi

Postprzez Toskana » niedziela, 28 maja 2017, 15:52

A ja na Allegro już nie kupuję. Wybieram za to tylko sklepy odzieżowe, w których znajduję ubrania moich ulubionych marek. Bardzo przepadam np. za modą francuską i często z tego powodu kupuję na http://lalune.com.pl/ . Zamawiam tu zazwyczaj jakieś sukienki i żakiety, które pasują idealnie do mojego gustu. Ubrania marek francuskich odznaczają się przeważnie prostym i eleganckim stylem, który zawsze uwielbiałam.
Toskana

Powrót do Swobodnie